Tito RP16 Barvu a Stiskněte Enzymu 5 lt

Hodnocení 

16 624.22 Kč

Nový produkt

1 ks

Štítky: bunda lov mužů měkké, bunda s kapucí vánoce, bunda s kapucí muži ženy, bunda hounstooth tisk, bunda kapuce na zip vlny, bunda japonské písmena, bunda džíny diy rukáv, bunda inpermeable kole, bunda infant dítě chlapec.

Enzym Jméno: Tito RP16 Barvu a Stiskněte Enzymu

Seznam součástí: Pektin lyázy (aep), Polygalacturonase (aep)

Enzymové Aktivity: 2500 u/g

Čisté Množství: 5 lt

Fyzická Struktura: Liquid

Hodně: Dozadu, pokud jde o sledovatelnost všech surovin a obalových materiálů čísla hodně záznamů.

Produkt číslo šarže, se nachází na obalu výrobku.Enzym, Který Byl Odvozen Z Názvu: Mikroorganismy

Enzym Eklenebileceği Potraviny: turecké Jídlo Codex Potravinářských Přídatných látek Yönetmeliği'nde, turecké Jídlo Codex Potravinářské Enzymy Yönetmeliği'nde a vertikální tebliğlerde v souladu s předpisy, povolené hotové výrobky, s přihlédnutím k omezením použitých.Nařízení a tebliğlerde požadované informace ulaşılamadığında, související se zákony ve vaší zemi, aby regulátor danışılabilir.

Speciální Skladování/Podmínky Použití: Prosím, mějte na suchém a chladném místě uzavřena.

Jídlo Işletmecisinin Obchodní Název a Adresa: Inteligentní Chemické Tic.A Od.Ltd.Ltd.Egejské Průmyslové Lokality Balatçık Mah. 8901/3.No:3/3AO Çiğli/Izmir prostor.

Výrobce Obchodní Registrační číslo: TR-35-K-047442

Původ: Turecko (Jídlo je hlavní složkou původu, konečný produkt menşeinden je jiný.) Návod k použití: turecké Jídlo Codex Potravinářské Enzymy Yönetmeliği ne jako vhodné, vyrobené nebo plánované výroby, hotových výrobků souvisejících s vertikální tebliğlerde Místo oblasti; eklenebileceği potravin, podmínky používání, maximální množství, a vzhledem k tomu, že omezení by měla být použita.

Turecko v jiných zemích, než použít planlanıyorsa, dotčené země právní předpisy by měly být považovány za.

Výkon produktu, požadavků na výrobu, stroje a zařízení budovy a představení, sezónní proměnné a další se mohou lišit v závislosti na surovinách.

Nejvhodnější použití výše, než bez určení, turecké Jídlo Codex Potravinářských Přídatných látek Yönetmeliği'nde belirtilen omezení v zobrazení věcí, minimální miktarlarla zkoušky musí být provedeny.

Oblasti použití/Prodej Cíl: Použití v potravinách.TECHNICKÉ INFORMACE: Hrozny a červené ovoce více pigmentu a používá se aroma tekuté, velmi speciální aktivní barva enzymu. (Pectinase, celulózy a činnosti hemi-celulóza)

Uvedené E NTEGRA

Značka TiTo

Související produkty