Třífázový asynchronní motor AEEF-AC motor 1.5KW2.2KW / 380V / 2/4/6 pól národní standard plné mědi motor

Hodnocení 

2 929.94 Kč

Nový produkt

1 ks

Štítky: loď, střídavý motor, 800kv střídavý motor, motor hobbywing, 18 střídavý motor, střídavý motor esc, 18 motor, 6 pólový střídavý, 18 střídavý, 6 pólový střídavý motor, tenshock.

A:1.5KW4 pól horizontální

B:1.5KW6 pól horizontální

C:1.5KW2 pole vertikální

D:1.5KW4 pole vertikální

E:1.5KW6 pole vertikální

vítejte v našem obchodě

1. Tento obchod má fyzikální společnost, a prodávané výrobky jsou zbrusu nové a originální.Prosím, buďte ujištěni, koupit.

2. Naše výrobky mohou být vydány národní daňové faktury, 17% DPH faktury. (Obraťte se prosím na obchodníka z důvodu omezení kvót)

A

3. V důsledku změn na trhu, automatizované produkty, kupující by měl konzultovat zákaznický servis pro potvrzení, zda jsou k dispozici před nákupem.

Nespěchejte podepsat, když obdržíte zboží, musíte zkontrolovat zboží před dodáním personál před podpisem.Nejprve zkontrolujte, zda je obal neporušený, zkontrolujte, zda je hmotnost vyznačena na mail, je v souladu s reálnou věc, ať už je jakékoliv stopy demontáž, otevřete balíček zkontrolovat, zda je výrobek neporušený, [zvláště základna stroje] související příslušenství jsou kompletní, pokud existují rozdíly, prosím, odmítnout A informovat nás v té době.

Pokud kupující podepíše zboží, aniž by nás kontaktovat, znamená to, že přijímá povrchu soudržnost pravidel v Taobao pravidla ve výchozím nastavení.

S cílem chránit zájmy naší společnosti a vy:, kde kupující kontakty na nás po podpisu odrážet ztrátu nebo nedostatek zboží nebo příslušenství, společnost má právo odmítnout se s tím vypořádat.

A

5. Cena automatizovaných produktů se může kdykoliv změnit.Kupující by měl nákup zboží na základě ceny v okamžiku platby.Kupující nemůže dělat nerozumné žádosti do obchodu na základě toho, že snížení ceny zboží po nákupu zboží dochází.

A

6. Po převzetí zboží, kupující musí dokončit platbu do 24 hodin, kontaktujte nás, nebo zanechat zprávu včas.Vaši objednávku zpracujeme co nejdříve.Vzhledem k nepravidelné kolísání speciální ceny v průmyslu, platby nemohou být zaplaceno včas.Společnost bude mít právo uzavřít transakci.vyhla.

A

7. Poté, co cena je zaplacena, objednávka může být efektivní, a na přesčas, aby nebyla potvrzena přímo s námi.

Pro platební transakce, společnost má právo na náhradu zpracování, prosím pochopit.

A

8. Od výrobce bude změna obalu výrobku, původu nebo některé příslušenství bez předchozího oznámení, společnost nemůže zajistit, že zboží přijatou zákazníkem jsou zcela v souladu s mall obrázky, původu a příloh podle pokynů.Nicméně, rozhodně můžeme zajistit, že originální výrobek je originální a že je v souladu s stejný výrobek na trhu v té době.Pokud obchoďáku není aktualizován v čase, prosím, pochopit!

A

9. Instrukce pro doručení:

Teplé připomenutí: expresní doručení z této stránky obecně používá [v provincii] Quanfeng, Longbang, Lianhaotong, Xinfeng; [mimo provincii] Yunda, atd., a velké položky jsou odesílány do Debon, Tiandi Huayu, Shenghui Logistiky.

V pořadí pro každý obdrží zboží hladce a přímo, to je nejlepší pro kontrolu Quanfeng sami.Může Lianhaotong, Xinfeng, Longbang, Yunda, Debang, Tiandi Huayu dostat vás nebo vaše zákazníky?Pokud ne, nebo pokud chcete použít jiné express doručení, uveďte to prosím k nám.Děkuji vám za vaši spolupráci!

A

10. Vzhledem k objemu a hmotnosti výrobků různých typů automatizace značně lišit, nákladní doprava je účtována dle hmotnosti zboží, přijímající oblasti, a způsob dopravy.Proto, až budete mít vybrané zboží, musíte nás nejprve kontaktovat, budeme počítat nákladní dopravu pro vás, a pak platit!Způsob dodání a čas výpočtu: express 1-3 dny další metody: promluvte si v detailu! (Poznámka: zákazník rozhodne, kterou metodu použít pro dodávky a zda cena je zaručena!)

A

11. Platbu za distribuci a remitencí a objednávky jsou upozorněni před 11:30 poledne, a zboží jsou dodávány v 6:30 hodin toho dne.Převody a objednávky budou oznámeny před 5:30 odpoledne, a bude dodáno v 6:30 odpoledne nebo v 11:30 na druhý den.Kromě svátků.Pokud není žádný výsledek, prosím, kontaktujte nás okamžitě vidět, pokud je to chybí!

Po dodání, budeme psát dodací list, číslo objednávky a lodní společnosti na webových stránkách, nebo chcete, aby vás upozornil, takže můžete dotaz kdykoliv a příjem zboží s klid!

A

12. Při obdržení zboží, prosím, zkontrolujte množství s pracovníky přepravní společnosti osobně.Budeme udává celkový počet položek na faktuře.Pokud existují méně položek, prosím, odmítnout a kontaktujte nás ihned.Pokud se zaregistrujete pro to, to znamená, že číslo je správné.Pokud na zboží jsou řekl, aby byl chybí, po podpisu, pak nemůžeme vám pomoci, podívejte se

A

13. Návrat instrukce: Vážení zákazníci, prosím, potvrďte specifikace před zakoupením produktu.Pokud máte speciální normy, prosím, objasnit, s prodejní personál.Obecně platí, že zboží, které musí být nařízeno nebude vrácena, pokud nemají žádné problémy s kvalitou; pokud musí být nahrazen z důvodu problémů s kvalitou nebo Za vrácené zboží, kupující musí poskytnout fotografii problematické dítě prodávajícího.Obchod, který neobsahuje fotografii, má právo neposkytuje návrat a směnárenské služby.Všechny vrácené zboží nesmí mít žádné známky použití, poškození a vliv na re-prodej zboží.Prosím, Kontaktujte prodávajícího do 2 dnů potvrdit vrácení věci; pokud to je problém s kvalitou našich výrobků, naše společnost dobrovolně nese zpáteční nákladní dopravy, a odmítá přijmout všechny platby!

Značka LanYuXuan
Typ Ruční Nářadí Dílů

Související produkty