Pet Hračku Kočka Točna Tři vrstvy Track Puzzle Točící se Gramofon Hrát Hru Hračky pro Kočky Interaktivní Kotě Hračky

Hodnocení 

216.53 Kč

-20%

270.77 Kč

Nový produkt

1 ks

Štítky: hry puzzl, puzzl, cvičení pro dítě, 30 dílků puzzle, 60 dílků puzzle, puzzle želva, dřevěné puzzl, 2 roky starý puzzle, mnoho dřevěné puzzle, puzzle strom.

Pet Hračku kočka točna tři vrstvy track Puzzle Točící se Gramofon Hrát Hru Hračky pro Kočky interaktivní kotě hračky

Materiál: Plast

Barva: Zelená/Žlutá

Velikost: 26x6cm

Vlastnosti:

Je to bezpečné a non-toxické pro vaši kočku, aby si s nimi hrát bez strachu.

Všechny návrhy fit cat design, což je pohodlné a zábavné.

-Když si objednáte, prosím, vyberte způsob dopravy a zaplatit za objednávky včetně expediční poplatek.Jsme willsend položky co nejdříve, jakmile vaše platba je dokončena. -Nezaručujeme dodání času na všech mezinárodních zásilek v důsledku rozdílů v celní odbavení časy v jednotlivých zemích, které mohou ovlivnit, jak rychle se váš produkt je kontrolována. -Vezměte prosím na vědomí, že kupující jsou odpovědní za všechny další celní poplatky, makléřských poplatků, cel a daní, pro dovoz do vaší země.Tyto dodatečné poplatky mohou být vybírány v době dodání.Nebudeme vrácení poplatků za dopravu pro odmítl zásilku.

-Náklady na dopravu nezahrnuje žádné dovozní daně, a kupující jsou odpovědné za cel.

1. Snažíme se co nejlépe sloužit našim zákazníkům to nejlepší, co můžeme.Máte 7 dnů, kontaktujte nás a 30 dnů vrátit to od data, kdy obdržel.Pokud položka je ve svém držení více než 7 dnů, bude považováno za použité a MY NEBUDE VYDALI VRÁCENÍ peněz NEBO VÝMĚNU na vás.Neexistují ŽÁDNÉ VÝJIMKY! 2.kupující by měl ujistěte se, že položky, vrátil se v jejich původní podmínky, položky jsou poškozené nebo ztracené, když jsou vráceny,kupující bude odpovědný za takové poškození nebo ztráty, a my se nechceme dát kupující plnou náhradu.Kupující by měl zkusit podat stížnost s logistické společnosti na náhradu nákladů, škody nebo ztráty.Kupující bude odpovědný za přepravní poplatky tu vrátit položky. 3. Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a vaše číslo objednávky.

4. My vám vrátíme PLNOU VÍTĚZNÁ NABÍDKA ČÁSTKU, po obdržení zásilky v původním stavu a obalu, se všemi součástmi a příslušenství v ceně, PO OBA Kupující a Prodávající zrušit transakci z www.byesme.cz.NEBO, můžete si vybrat, mít náhradní.

Typ Hračky Koule
Je Inteligentní Zařízení No
Kategorie pet hračka
Materiál plastové
Kategorie produktu Kočka točna

Související produkty