Youpin SHOWSEE Elektrický Nose zastřihovač Přenosný Mini Ucho, Nos, Vlasy, holicí Strojek, zastřihovač vlasů, Vodotěsné Bezpečné Odstranění Čisté

Hodnocení 

217.62 Kč

-29%

310.86 Kč

Nový produkt

1 ks

Štítky: zastřihovač xiaomi, mijia holicí strojek xiaomi, airbolt, oko plug, youpin msn elektrický holicí strojek, měděné vlasy clipper, bean hair clipper, mijia xiaomi, břitva xiaomi, philips malý holící strojek.

Youpin SHOWSEE Elektrický Nose zastřihovač Přenosný Mini Ucho, Nos, Vlasy, holicí Strojek, zastřihovač vlasů, Vodotěsné Bezpečné Odstranění Čisté

ShowSee Nos Vlasy Zastřihovač Hlavní Rysy

* Mini pero-tvarované tělo, lehké a kompaktní, krásné a snadné použití

* 360 otáčení high-speed, Vestavěný plovoucí dvousečný řezací hlavy.

* Miniaturní motor, který snižuje vibrace a hluk.Můžete se holit husté chlupy v nose.

* Odnímatelné tělo, nezávislé frézovací hlava, odnímatelné a omyvatelné.

ShowSee Nos Vlasy Zastřihovač

Bezbolestné holení, rychlé a snadné, vynikající a kompaktní, s dlouhou životností společnost klenutá hlava nebolí nosní dutiny.Dvousečný plovoucí řezací hlavy nebude tahat vlasy.Hluk zrušení miniaturní motor pro plynulé použití.Nezávislé řezací hlavy lze sejmout a vyprat.

Čisté a elegantní

ShowSee Nos Vlasy Zastřihovač, elektrický trim, oholit, vyčistit všechny najednou.Nepoškozuje nosní dutiny a je kompaktní a přenosný.Tookfun.

Mini pero-tvarované tělo, lehké a kompaktní, krásné a snadné použití

To je stejné velikosti jako pero, hmotnost pouze 26g.Její štíhlé a lehké tělo může být držen jednou rukou.

Může být použit na více místech

Umýt.Cestování.Práce dojíždět

Oholit hodně nos vlasy v čase. 360 high-rychlost rotace, plovoucí řezací hlavy

Vestavěný plovoucí dvousečný řezací hlavy.

Během high-rychlost rotace, 360 všesměrový zachytit více chloupků v nose zadání od štěrbinové frézy hlavy.Nemáme žádné tahání pocit, a chlupy v nose, které je obtížné zvládnout v nosní dutině může být rychle oholil.

Miniaturní motor, který snižuje vibrace a hluk.Můžete se holit husté chlupy v nose.

Vyberte si miniaturní motor s vysokým točivým momentem, vysokou rychlost a dlouhou životnost.Unikátní vibrací a snížení hluku struktury, čelí hluboké čištění husté chlupy v nose.Zároveň zajišťují silný výkon motoru, při holení chlupů v nose.Minimalizovat hluk.tookfun.

1 AAA baterie.Nízká spotřeba energie design.Použijte delší

Miniaturní, nízká spotřeba, vysoká účinnost motoru. 1 AAA baterie.Může být používán nepřetržitě po dobu 3 hodin.Dvě minuty denně po dobu tří měsíců užívání.

Odnímatelné tělo, nezávislé frézovací hlava, odnímatelné a omyvatelné

One-klepněte na tlačítko rotace.Žací hlava a tělo lze rozebrat a vyčistit snadno a rychle.Po stříhání chlupů v nose, čepel je rozebrat a opláchnout, aby se zabránilo bakterie z rostoucí a nosní dutiny je sterilní a zdravější.

Nahradit, jak se vám líbí

1. Uchopte spodní polovina řezací hlavy a sledovat šipku otočit proti směru hodinových ručiček, aby ji odemknout. 2. Po řezací hlavy je odemčený, jemně vytáhněte ji nahoru a vyjměte žací hlavy. 3. Vyjměte čepel, vyčistěte kartáčem a umyjte jej každé 2 měsíce. 4. Opláchněte čepel přímo.Poté, co je třeba, aby suchý.Provést druhé použití.

více informací

Jedním klíčem otevřít: elektronický přepínač.Se zabránilo náhodnému kontaktu.Ochrana před prachem: nezávislý ochranný kryt.Obtížné, aby se hromadí prach.Krásný vzhled: matný pocit těla.Jemně se zabránilo roll-off.

Kontrolní Kanály 2 Kanály
Číslo Modelu SHOWSEE C1-BK
Stav Sestavy Ready-to-Go
Obsah Balení Nos Vlasy Zastřihovač *1, Ne AAA Baterie
Původ KN(Původu)
Značka NoEnName_Null

Související produkty