2ks/lot Nový Hlasitý Reproduktor Vyzvánění Bzučák Zvuk Repair Part pro HTM M3 P5000 Elephone P6000 P8 N9000+ P9

Hodnocení 

53.59 Kč

Nový produkt

1 ks

Štítky: nárazník elephone p8, elephone p8 foto, vrstva elephone p8, elephone p8 vody, elephone p8 fundas, brnění elephone p8, cap elephone p8, adaptér elephone p8, elephone p8 případě, elephone p8 zpět.

Popis: 1. Velké množství skladem. 2. Testovány před poštovné a 100% 3. Vynikající po-prodejní servis. 4. Dodává se s pretective plastového sáčku a bezpečné balení. 5. Balíme každý produkt pečlivě a učinit je v dobrém stavu 6. To se používá k nahradit špatné, poškozené, popraskané 7. Prosím, laskavě zanechte nám vaše přesné celé jméno (zejména kupující z RU ) & Telefonní číslo. ,, když jste vyplňování vašich informací, jako kupující, tak, že kurýr doručení na vaše zboží včas a snadno.

Teplé upozornění: v Našem obchodě prodává všechny produkty, které mají záruku kvality.Nesprávné používání výrobků může přinést nezměrné škody na vašem zařízení.Pokud máte jakýkoliv dotaz, prosím, kontaktujte nás v čase.Zpětnou vazbu: 1.Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je velmi důležitá pro náš rozvoj podnikání. 2.Pokud se dostanete a jako náš položky,pozitivní vyhodnocení je velmi ceněn, a díky za vaši podporu.

Design BAR
Použití Reproduktor
Kompatibilní Značka Další
Značka ansheng
Číslo Modelu M3

Související produkty