Pro Acer Iconia one 10 B3-A10, 10,1 palcový Tvrzeného Tvrzeného Skla Film proti Výbuchu Screen Protector Kryt 9H 0,3 mm 2.5 D

Hodnocení 

152.27 Kč

Nový produkt

1 ks

Štítky: acer telefonu, acer tablet, sklo tabletu, acer b3 a40 obrazovce, b3 a20, acer sklo, tablet mica, b3 a40 obrazovce, acer iconia, a20.

Pro Acer Iconia one 10 B3-A10, 10,1 palcový Tvrzeného Tvrzeného Skla Film proti Výbuchu Screen Protector Kryt 9H 2.5 D 0,3 mm Jak Nainstalovat / Tipy:

1. Vyčistěte obrazovku telefonu s alkohol prep pad.

2. Otřete telefon displej s mikro vláken tkaniny.

Tip: Vyčistit několikrát, aby zajistily, obrazovka je dostatečně čisté.

3. Použití prach-absorpce nálepka ujistěte se, že displej telefonu je bez prachu.

Tip: Pokud na obrazovce stále není dostatečně čisté po otřel o hadřík na čištění, můžete použít prachu-absorpce nálepka. 4. Pokud obrazovka není dostatečně jasná, můžete použít prachu-absorpce nálepka vyčistit. 5. Vezměte ochránce a loupat ochrannou vrstvu z lepicí strany. 6. PEČLIVĚ umístěte telefon screen protector, zarovnejte okraje displeje podél osnovy. 7. Stisknutím středu obrazovky chránič s prstem, a uvidíte protector je self-přilnavost. 8. Zamést povrch obrazovky s hadříkem z mikrovlákna k odstranění vzduchové bubliny a zajistit dokonalou instalaci na chránič obrazovky. 9. Tvrzené sklo screen protector je naprosto nainstalován!

Tipy: Menší bubliny zmizí do 1-2 dnů.

Balíček Ano
Funkce Scratch Proof
Materiál Tvrzené Sklo
Množství 1 balení
Kompatibilní Značka Pro Acer
Značka Cndaiultx
Použití PDA

Související produkty