Zakázkové šití- objednání se zobrazí pouze po registraci .
  • 1 z 6
 

deka zimní

 
Dostupnost Zvolte variantu na zakázku na zakázku na zakázku na zakázku na zakázku na zakázku na zakázku na zakázku na zakázku
Varianta
85 Kč 85 Kč 240 Kč 160 Kč 95 Kč 120 Kč 750 Kč 785 Kč 810 Kč od 85 Kč
   
Kategorie nánonožníky,deky,fusaky
 

Zimní deky oceníte ve studených měsících ,kdy je třeba aby zahřála , přesto je lze využít celoročně v kočárku,autě,postýlce ... Cena může být upravena dle zvolených materiálů, požadavků , pokud nenaleznete materiál,vzor,rozměr který by jste rádi , kontaktujte mě prosím. Základní cena je za kombinaci bavlna /fleece , lze si navolit dle přání .

Deky klasické - rozměr cca 70 x 90 , deky lze využívat k rozložení - hraní, přikrytí v kočárku , autě.... deka se nedá nikde uvázat .

Deky se šňůrkami- v horní polovině deky, deka se dá přivázat a nepadá.

Deky - nepadající 2 v 1 cca 70 x 90, deka má stahování kolem nožek , tak neprofoukne , upíná se ke konstrukci kočárku.

 Varianty složení : na líc lze 100% bavlna , 100% polyester- kočárkovina(neprofoukne, nepromokne) , 100% polyester + tpu - softshell(neprofoukne, nepromokne) , kombinace 100% polyester minky, flecce , beránek , výplň 100% polyesterové hypoalergení rouno 300 g , polyesterová nit , patentky. 

Údržba materiálu merino: Výrobky je doporučeno prát ručně, v pracích prostředcích určených k praní vlny s příměsí lanolinu při teplotě do 30°C. Po vyprání lehce vymačkat, ale neždímat a nechat uschnout volně rozvěšené. Údržba dek , perte šetrně 40°C, nepoužívejte aviváž, nevkládejte do sušičky ,strana minky se nesmí žehlit .