Roušky tvarované

Látkové roušky jsou šité ze 100% bavlny.

Šiji je ve 2 vrstvách,s gumičkou nebo s tkanicemi je zavážete snadno a pevně na hlavu .

Nabízím je ve 3 velikostech tvarovaná s 2-7(8)r (cca 10x10)m(dámské a dětské nad  8let )(11x12) l-pánské(14x13) : Dospělá (střihový rozměr 20x20cm se 3 sklady) a Dětská (střihový rozměr 15x15cm se třemi sklady. Vzor tkanic se může měnit, gumičky jsou medical -netlačí .

Údržba: Praní na 90 °C, žehlení na stupeň bavlna, sušení v sušičce. Je možné sterilizovat varem, žehlením a alkoholem. Nejedná se o zdravotnický prostředek s atestovanou účinností, nechrání před nákazou koronavirem, ale výrazně omezuje šíření kapének i jejich vdechování.. Nenahrazuje certifikované respirátory či roušky.

Pouze pro osobní potřebu, vyhrazuji si právo snížení počtu kusů v objednávce či zrušení objednávky.

Pro objednávku mě prosím nejdříve kontaktujte 

Cena : 65,- S , M 85, l 95 , skládaná 75,- ,90,- , na tkanice +12 ,- 

Roušky zavádím do prodeje po žádostech o jejich ušití Cena roušky byla stanovena tak, aby pokryla náklady na jejich výrobu (materiál, energie). Marže je nepatrná a zároveň nezbytná, abych ustála tuto dobu. Uvádím zde tuto poznámku pro eliminaci případných výpadů , že se na situaci snažím vydělat.

Doporučení :

  • Co dát do kapsičky roušky Lidé si do ní dávají papírové kapesníčky nebo látku, kterou pak perou a dezinfikují. Pokud máte doma navíc látkový sáček do vysavače, rozhodně uděláte nejvíc pro svou ochranu, když si obdélníček vystřihnete právě z něj. Výhodou je, že z jednoho pytlíku do vysavače vyrobíte hned několik filtrů do ústenky. Moderní látkové sáčky do vysavače mají až 2x účinnější filtraci než ty klasické papírové a jejich účinnost je na úrovni HEPA filtru. Díky kompaktní struktuře vláken mají vysokou pevnost a odolnost proti protržení, díky těmto vlastnostem se skvěle hodí jako filtry do ručně vyrobených roušek.
  • Jak roušku používat? Použití má svá pravidla, která je potřeba dodržet: Před nasazením roušky použijte desinfekci rukou na bázi alkoholu, nebo si umyjte ruce mýdlem a vodou. Stejně tak po sundání roušky. Rouškou si zakryjte nos a ústa, ujistěte se, že mezi rouškou a obličejem nejsou žádné mezery (nebo alespoň co nejmenší). Během nošení se roušky nedotýkejte. Jakmile je rouška vlhká, vyměňte ji za novou. Roušku sundavejte vždy zezadu za gumičky /za tkaničky (u látkové) Látkové roušky skladujte v odděleném uzavřeném koši na prádlo a před dalším použitím sterilizujte – vyperte na vysokou teplotu a vyžehlete na nejvyšší stupeň. (zdroj bodů 1-5: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/rouska-koronavirus-spravne-pouzivat-pet-pravidel-zakladnich.A200227_154741_domaci_onkr/2#space-a)
 

Záznamy nebyly nalezeny...