Valco

Ušiji Vám náhradní boudičky a  příslušenství jako jsou clony, podložky, mini nánožníky, nánožníky ...... na kočárky Valco Snap 3,4 , Duo, Ultra, Quad x, Trend , Ion duo - tyto stříšky šiji formou renovace - kontaktujte mě prosím . 

Ceník stříšek je od 1200 - 2600 ,- se odvíjí od výběru látek , přání , aby odpovídala Vaší představě . 

 

Došiji zadní díl , který slouží proti "profuku" v síťce v zadní části kočárku , když dítko leží - od 390,-  bez kapsy , s kapsou na drobnosti +120

Pokud hledáte doplněk jako chrániče kol, ozdoby, pásky do sedu, či prodloužení pásů aj naleznete zde. 

Stříšky mohou být jednovrstvé , nebo dvouvrstvé , s okénkem, nebo bez , mohu došít zadní díl- chránění do kterého lze udělat kapsu na zip na drobnosti . Počet dílků stříšky mohu upravit dle přání ,ušít lze plná stříška, nebo letní varianta se síťovinou , lze došít kšilt . Stříšky jsou dodávány s novým zipem , pokud neobjednáváte zadní díl, protikus zipu si přišijete jehlou nad původní originální zip , který je na sedáku kočárku.

Variací je opravdu hodně jak provedení , tak kombinací materiálů ze kterých lze ušít . Doporučuji vybírat z nepromokavých látek , ale zle ušít z dekoračních látek, proševu, koženky, šila jsem i kožešinkovou :) , vzorníky.

Pokud si nevíte rady , chcete vytvořit objednávku ,kontaktujte mě 

 

 

 
20
2112021
Tip
vlk šedý
Ozdobné kožešinové lemy
Kód: 74/-10
Značka: By Esmé
od 20 Kč
na zakázku
Detail

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem